Atlantida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sever

4 posters

Goto down

Sever Empty Sever

Příspěvek pro CheGuevara Sat Apr 26, 2008 7:12 pm

Prosil bych trochu informací o této alianci. Zradili nás nebo to bylo takhle naplánované? A pokud to bylo takhle naplánované, tak nevím proč jsme se to nedozvěděli dřív než třeba Kerio a chci to vědět.
CheGuevara
CheGuevara

Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Sever Empty Re: Sever

Příspěvek pro Lehator Sat Apr 26, 2008 8:23 pm

podívej se do pokladnice, jestli náhodou někdo z této aliance nevlastní stavební plány... a pak se podívej do statistik divu světa, jestli náhodou někdo z této aliance nevlastní natarskou vesnici... pozuruhodná náhoda, že se to takhle sešlo v jedný alianci, že? Laughing

Lehator

Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 02. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Sever Empty Re: Sever

Příspěvek pro Pes Filipes Sat Apr 26, 2008 11:28 pm

to mjo ale me by zasezajimalo proc tam je As a jeste jedna ali?? Lenguage chapu ale proc 4 no nevim co si mam myslet. Laughing Laughing
Pes Filipes
Pes Filipes

Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 25. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Sever Empty Re: Sever

Příspěvek pro ParisHilton Sun Apr 27, 2008 9:53 pm

Pes Filipes napsal:to mjo ale me by zasezajimalo proc tam je As a jeste jedna ali?? Lenguage chapu ale proc 4 no nevim co si mam myslet. Laughing Laughing
Tak mě zase lákají do AS1,kam samo nejdu.Psal mi včera taiwi,že by potřeboval pomoct a když jsem mu napsal,že jo a o co jde,je ticho... Shocked ,tak nevím,co si mám myslet.A navíc ta zpráva byla bez předmětu a takový já čtu jen vyjímečně... Mad .Ale je něco shnilého okolo nás No

ParisHilton

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 02. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Sever Empty Re: Sever

Příspěvek pro Pes Filipes Wed Apr 30, 2008 4:19 pm

No asi ano protože to není možné tahají mě do Atlanticu ale mě se nikam nechce a ještěk tmu Atlantic je s Keirem takze 100% nikam Cool No
Pes Filipes
Pes Filipes

Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 25. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Sever Empty Re: Sever

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru